Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy je jemné, léčivé ošetření hlavy, krku, ramen a horní části paží. Odstraňuje každodenní stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, v krku a šíji, zlepšuje kvalitu vlasů, navozuje pocit duševní pohody a celkově fyzicky a psychicky harmonizuje organismus.

Pomáhá

Uvolnění napětí v klíčových oblastech

Pomoc při bolestech hlavy a migrénách

Podpora činnosti nervového systému

Odstranění potíží se spánkem

Stimulace oběhového a lymfatického systému

Tradiční indická masáž hlavy se praktikovala v Indii jako součást ajurvédského učení již před více než tisíci lety. Masáž v životě Indů zaujímala vždy velmi důležitou roli. Umění indické masáže se neustále rozvíjelo, předávalo se z generace na generaci a dodnes se různé techniky střeží jako rodinná tajemství.

Masáž hlavy pomáhá ulevovat od bolesti a odblokovává životní energii. Díky zmírnění očního napětí nabízí pomoc při bolestech hlavy. Povolením pokožky hlavy povzbuzuje růst vlasů. Výsledkem je zlepšení koncentrace a jasnější myšlení.

Kontraindikace:  Tato masáž se nedoporučuje lidem, kteří mají infekční onemocnění, horečku, vysoký nebo nízký krevní tlak, místní infekci nebo zánět, poranění, stav těsně po operaci, nehodě nebo úrazu, nádorové onemocnění, onemocnění cév, epilepsii nebo lupénku.

Ceník

30 min

300 Kč

30 min 20% sleva*

240 Kč

* 20% sleva platí pro hosty ubytované v penzionu U veselé lišky. Kompletní ceny všech masáží najde na podstránce Ceník.

Permanentka 5+1 zdarma

Platí na všechny druhy masáží. Po pěti návštěvách máte nárok na jednu masáž zdarma. Hned po první masáži dostanete kartičku, na kterou budete sbírat návštěvy. Kartičku je přenosná, můžete ji půjčit třeba příbuzným a oni mohou sbírat návštěvy pro vás.

Kontakt

Iveta Tkadlecová
+420 776 102 609
ivetatkadlecova@seznam.cz

Adresa

Penzion U veselé lišky
Solanec pod Soláněm 141
756 62 Hutisko-Solanec

Otevírací doba

Dle domluvy

Kontaktní formulář

11 + 10 =