Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny patří mezi velmi populární a oblíbené terapie, které slouží jak pro celkovou relaxaci, tak pro regeneraci organismu. Ne náhodou je nazývána „královnou mezi masážemi“. Aplikuje se pomoci speciálních masážních hmatů, teplých lávových kamenů, spolu s aromatickými oleji. V úžasném spojení termoterapie, dotyku a vůně se jedná o kombinaci velice nevšedního a příjemného zážitku.

Pomáhá

Uvolnění křečových stavů

Zlepšení krevního oběhu

Regulace trávení

Odstranění potíží se spánkem

Působení tepla z kamenů proniká do svalstva, dochází k uvolnění křečových stavů, rozpuštění svalových spasmů, ztuhlosti a regenerace tkání. Celkově se zlepšuje krevní oběh, stimuluje lymfatický a imunitní systém.

Teplo také napomáhá k regulaci trávení a zrychlení metabolismu. Masáž pomocí lávových kamenů přispívá k odstranění potíží se spánkem, koncentrací a potížemi se uvolnit, při klimakterických potížích. Pozitivní je také účinek masáže na psychiku masírovaného.

Tato masáž se proto doporučuje zejména lidem, kteří jsou pod neustálým tlakem a jsou nuceni v krátkém okamžiku podávat nadměrné výkony. Lávové kameny jsou čediče vulkanického původu a mají velmi silnou energetickou vibraci. Tyto kameny se nahřívají ve vodní lázni na teplotu kolem 40-55 °C. K masáži se používají kameny různé velikosti.

Kontraindikace:  Tato masáž se nedoporučuje lidem, kteří trpí infekčním onemocněním, záněty, křečovými žilami, onemocněním srdce a vysokým krevním tlakem. Také se nedoporučuje diabetikům a epileptikům, gravidním ženám a při bolestivé menstruaci.

Ceník

30 min

400 Kč

60 min

800 Kč

30 min 20% sleva*

320 Kč

60 min 20% sleva*

640 Kč

* 20% sleva platí pro hosty ubytované v penzionu U veselé lišky. Kompletní ceny všech masáží najde na podstránce Ceník.

Permanentka 5+1 zdarma

Platí na všechny druhy masáží. Po pěti návštěvách máte nárok na jednu masáž zdarma. Hned po první masáži dostanete kartičku, na kterou budete sbírat návštěvy. Kartičku je přenosná, můžete ji půjčit třeba příbuzným a oni mohou sbírat návštěvy pro vás.

Kontakt

Iveta Tkadlecová
+420 776 102 609
ivetatkadlecova@seznam.cz

Adresa

Penzion U veselé lišky
Solanec pod Soláněm 141
756 62 Hutisko-Solanec

Otevírací doba

Dle domluvy

Kontaktní formulář

1 + 10 =